دوره Pre-IELTS Level 1

Pre-IELTS Level 1 پیش نیاز آزمون آیلتس است. این دوره برای متقاضیانی طراحی شده که نیاز به نمره 5 و یا بالاتر در آیلتس دارند (برای نمره بالای 6 کلاس Level 2 و برای نمره بالای 7 کلاس Level 3 را مرور کنید).

1 Level یک دوره 54 ساعتی و شامل 18 جلسه است. هر جلسه این دوره 3 ساعت است و سه روز در هفته برگزار می شود. تمرکز این دوره بر روی بهبود نمره آیلتس داوطلب و درک بهتر او از چگونگی آزمون می باشد. شرط پذیرفته شدن در این دوره، داشتن نمره حداقل 4 در آزمون آیلتس و یا قبولی در آزمون تعيين سطح است. آزمون تعيين سطح دو بخش کتبی و شفاهی دارد که با هدف سنجش دقیق قابلیت های شخص متقاضی طراحی شده است.

اهداف آموزشی 1 Level به شرح زیر هستند:

  • تسلط نسبی بر محتوای آزمون و ملزومات بهبود بخشیدن به عملکرد متقاضی در آزمون.
  • آشنایی نسبی با مفاهیم و موضوعاتی که در طراحی آزمون استفاده می شوند.
  • آموزش مباحثی از گرامر و دانش لغات که لازمه کسب موفقیت در آزمون آیلتس هستند.
  • آموزش استراتژی های لازم برای بهبود کارایی در آزمون.
  • شناسایی حوزه هایی که متقاضی نیاز به بهبود دارد و پیاده سازی راه حل های عملی برای هر کدام.

هر درس شامل آشنایی با مشکل، ارائه راه حل، تمرين و توليد محتوا است. هر داوطلب، بيشتر وقت خود در كلاس را به انجام تمرينات گذرانده و نتیجه کار او توسط استاد مورد بررسی قرار می گیرد. محتوای دوره بر اساس نیاز متقاضی شخصی سازی می شود و با استفاده منابع به روز و منحصر به فرد برای تحلیل آخرین تغييرات آزمون، در اختیار متقاضی قرار می گیرد.

برای آگاهی از آغاز دوره جدید کلاس از جدول کلاس ها و دوره ها دیدن کنید و یا از روی وبسایت با همکاران ما چت کنید. اگر هنوز هم در این زمینه سوالی دارید حتماً با شماره 26459239(021)  تماس بگیرید. همکاران ما از کمک به شما خوشحال خواهند شد.

Nov. 13, 2018