دوره  Pre-IELTS Level 2

Pre-IELTS Level 2 پیش نیاز آزمون آیلتس است .این دوره برای متقاضیانی طراحی شده که نیاز به نمره 6  و یا بالاتر در آیلتس دارند (برای نمره بالای 7 کلاس Level 3 و برای نمره بالای 5 کلاس Level 1 را مرور کنید).

Level 2 یک دوره 54 ساعتی و شامل 18 جلسه است. هر جلسه این دوره 3 ساعت است و سه روز در هفته برگزار می شود. تمرکز این دوره بر روی بهبود نمره آیلتس داوطلب و درک بهتر او از چگونگی آزمون می باشد .شرط پذیرفته شدن در این دوره، داشتن نمره حداقل 5 و یا قبولی در آزمون تعیین سطح می باشد. آزمون تعیین سطح دو بخش کتبی و شفاهی دارد که با هدف سنجش دقیق قابلیت های شخص متقاضی طراحی شده است.

نکات مهمی که در Level 2 پوشش داده می شوند به شرح زیر هستند:

  • آشنایی کامل با مفاهیم و موضوعاتی که در طراحی آزمون استفاده می شوند.
  • آشنایی و تسلط بر انواع سوالات در هر چهار بخش آزمون آیلتس با توجه به آخرین تغییرات.
  • ارائه راهکار برای پاسخگویی هدفمند به انواع سوالات با مطالعه دقیق مشکلاتی که داوطلبان را از کسب نتیجه دلخواه بازداشته است.
  • ایجاد تغییرات ریشه ای و پایدار در مهارت Writing.

ارائه راه حل های متنوع برای بالا بردن کیفیت عملکرد متقاضی در آزمون، شامل طیف. وسیعی از مهارت های لازم و ابزار مورد نیاز زبان انگلیسی هر درس شامل نیازسنجی، شناخت مشکل، ارائه راه حل، تمرين و توليد محتوا است .هر داوطلب، بيشتر وقت خود در كلاس را به انجام تمرينات گذرانده و نتیجه کار او توسط استاد مورد بررسی قرار می گیرد. محتوای دوره بر اساس نیاز متقاضی شخصی سازی می شود و با استفاده از منابع به روز و منحصر به فرد برای تحلیل آخرین تغییرات آزمون، در اختیار متقاضی قرار می گیرد.

برای آگاهی از آغاز دوره جدید کلاس از جدول کلاس ها و دوره ها دیدن کنید و یا از روی وبسایت با همکاران ما چت کنید. اگر هنوز هم در این زمینه سوالی دارید حتماً با شماره 26459239(021)  تماس بگیرید. همکاران ما از کمک به شما خوشحال خواهند شد.

Nov. 13, 2018

 .